Tworzenie stron internetowych Pruszków

0 %
Profesjonalizmu
Oferujemy kilka wariantów stron internetowych dla klientów o różnych potrzebach oraz budżetach. Zaczynając od dobrze prezentującą się stronę wizytówkę typu OnePage kończąc na zaawansowanej stronie na wymiar, której liczba możliwych podstron oraz funkcjonalności usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów.

Znamy się na tworzeniu stron internetowych!

Posiadamy ponad 5 lat doświadczenia w tworzeniu i zarządzaniu stronami internetowymi. Świadczymy usługi zarówno w Pruszkowie jak i na terenie całej Polski. Wypracowane przez nas doświadczenia pozwala nam na efektywną pracę, ale również nie przeszkadza w byciu kreatywnymi i innowacyjnymi w tym co robimy. Do każdego projektu strony internetowej podchodzimy indywidualnie i staramy się, aby każda strona była przejrzysta i przyciągająca dla osób ją odwiedzających.

Strony WWW oparte o najnowsze technologie

Cały czas jesteśmy na bieżąco z nowymi trendami w internecie, dlatego strony, które tworzymy oparte są o przyjemny w użyciu system CMS WordPress, który umożliwia łatwą edycję treści i rozbudowę strony. Wszystkie nasze strony są oparte również o technologię RWD, która sprawia, że strona dostosowuje się do urządzenia, na którym jest wyświetlana w zależności od jego parametrów takich jak wysokość i szerokość ekranu. Jest to szczególnie ważne w prężnie rozwijającym się mieście, którym niewątpliwie jest Pruszków.

Podsumowując, z chęcią podejmiemy się stworzenia strony internetowej dostosowanej do Twoich potrzeb. Nie masz pomysłu na stronę? Nie martw się z chęcią Ci pomożemy coś wymyślić.

Zainteresowany współpracą? Zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń