Tworzenie stron Gorzów Wielkopolski

Strona internetowa to Twoja wizytówka w internecie a jednocześnie skuteczny sposób na przedstawienie potencjalnym klientom aktualnej oferty produktów i usług.

Strony internetowe skrojone na miarę
0 %
Zadowolonych klientów

Strona internetowa to Twoja wizytówka w internecie a jednocześnie skuteczny sposób na przedstawienie potencjalnym klientom aktualnej oferty produktów i usług.

Tworzymy strony które sprzedają

Tworzymy strony
które sprzedają

W obecnych czasach posiadanie strony internetowej to podstawa działania firmy.  Dzięki nowoczesnej i responsywnej stronie internetowej jesteś w stanie wyróżnić się na tle konkurencji oraz dotrzeć ze swoją ofertą do nowych klientów.

Aktualnie 86% Polaków korzysta regularnie z internetu. To sprawia, że kanał internetowy staje się dominującym kanałem pozyskiwania klientów.

Wykorzystaj możliwości internetu i rozwiń swój biznes

Własna strona internetowa to „wirtualny handlowiec” dostępny bez ograniczeń czasowych czy geograficznych. Każda zainteresowana osoba może dotrzeć na Twoją stronę internetową, zapoznać się z ofertą i skontaktować!

Wyróżnij się na tle konkurencji

Daj się zauważyć klientom. Własna strona internetowa to sposób na pokazanie swojego biznesu na własnych zasadach.

Zbuduj zaufanie

Nowoczesna i dobrze wyglądająca strona internetowa wpływa na budowanie wizerunku firmy, co przekłada się na wzrost zaufania wśród klientów.

Wykorzystaj dodatkowe możliwości marketingowe

Własna strona internetowa to dodatkowe możliwości reklamy, np. pozycjonowania czy reklam na facebooku. Pozwala dotrzeć do klientów ze stałą ofertą lub promocją.

Pani oglądająca swoją nową stronę internetową

Strony, które tworzymy to:

Design

Nowoczesny Design

Strona internetowa to wizytówka Twojego biznesu. Dlatego przykładamy się do tego żeby strony, które tworzymy wyglądały przejrzyście, estetycznie i nowocześnie

Responsywność

Aktualnie ponad połowa użytkowników internetu używa urządzeń mobilnych. Dlatego strony, które tworzymy są dostosowane do tabletów i smartfonów.

Przyjazny System CMS

Tworzymy strony oparte o system CMS pozwalający na łatwą edycję oraz rozbudowę strony.

Krótkie Terminy Realizacji

Czas tworzenia strony wynosi zazwyczaj do 14 dni.

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo tworzonych stron. Wdrażamy zabezpieczenia, które minimalizują ryzyko włamania.

atrakcyjne ceny

Atrakcyjne Ceny

Proste strony WWW tworzymy już od 1000zł. Zapraszamy do kontaktu i wypełnienia briefu w celu uzyskania dokładnej wyceny.

Pokaż się z
najlepszej strony

Dbamy o to, żeby strony naszych klientów wyróżniały się na tle konkurencji. Dlatego oferujemy takie funkcjonalności jak:

0 +
Zrealizowanych projektów

Proces powstawania strony:

1. Badanie Potrzeb

Na początku współpracy staramy się jak najdokładniej określić Państwa potrzeby i oczekiwania. Wysyłamy brief po wypełnieniu którego jesteśmy gotowi do działania.

2. Projekt

W oparciu o brief tworzymy  projekt strony. Przesyłamy projekt do wglądu.

3. Poprawki

Wdrażamy ewentualne poprawki oraz umieszczamy na stronie treści oraz zdjęcia.

4. Finalizacja

Po zatwierdzeniu ostatecznego wyglądu, publikujemy stronę na docelowej domenie a Państwo mogą cieszyć się gotową stroną internetową.

Dlaczego my?

Przejrzyste zasady współpracy

Kreatywność i pomysłowość

Najnowsze rozwiązania technologiczne

Wsparcie na każdym etapie

Doświadczenie

Cennik

Strona WIZYTÓWKA

Prosta strona wizytówka (tzw. OnePage). Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na jednej stronie. Przejrzysta i nowoczesna.

1200

zł netto
Bestseller

Strona FIRMOWA

Strona zawierająca do dodatkowych podstron oraz moduł Blog. Idealna dla bardziej wymagających klientów.

2000

zł netto

Strona
FIRMOWA NA WYMIAR

Strona może posiadać dowolną ilość podstron oraz dowolne funkcjonalności. Idealna dla najbardziej wymagających klientów.

Wycena Indywidualna

Nasze
Realizacje

Nasze
Realizacje

Tworzenie stron internetowych Gorzów Wielkopolski

0 %
Profesjonalizmu

Myślisz o nowoczesnej stronie internetowej dla swojego biznesu działającego na obszarze Gorzowa Wielkopolskiego i okolic? Jako agencja interaktywna Semply od ponad 5 lat zajmujemy się tworzeniem stron internetowych dla małych i średnich biznesów oraz osób prywatnych. Dostosowujemy się do wymagań i oczekiwań naszych klientów dając im pełen wybór kolorystyki, tematyki oraz funkcjonalności jakie mają się znaleźć na stronie internetowej.

Profesjonalne strony internetowe

Dzięki atrakcyjnemu designowi oraz technologii RWD zaprojektowane przez nas strony przyciągają wzrok potencjalnych klientów. Jest to szczególnie ważne, ponieważ ponad połowa osób przeglądających strony www używa w tym celu telefonów komórkowych. Można śmiało powiedzieć, że tworząc stronę internetową trzeba zwracać większą uwagę na jej wygląd na urządzeniach mobilnych niż na komputerach stacjonarnych czy laptopach. Dlatego nasza agencja interaktywna priorytetyzuje wygląd stron właśnie na telefonach.

Strony www Gorzów Wielkopolski

Zastanawiasz się dlaczego miałbyś wybrać nas do stworzenia strony internetowej dla swojej firmy z Gorzowa Wielkopolskiego? Wiele firm projektujących strony internetowe ma w zwyczaju zwiększać ostateczną cenę strony za każdą małą poprawkę, którą wykonają. My za wykananie strony liczymy tylko raz i jest to ta sama kwota od początku do końca współpracy. Nawet po ukończeniu przez nas pracy możesz samodzielnie dokonywać zmian na swojej stronie internetowej dzięki intuicyjnemu systemowi CMS.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej szczegółów. Nie masz pomysłu na swoją własną stronę internetową? Nie martw się, na pewno coś zaproponujemy.

Zainteresowany współpracą? Zapraszamy do kontaktu!

Tworzymy strony internetowe w miastach

Tworzenie stron Inowrocław

Tworzenie stron internetowych Inowrocław Sprawdź ofertę 0 % Profesjonalizmu Czy marzysz o zwiększeniu widoczności swojego biznesu w Inowrocławiu? A może potrzebujesz nowej, profesjonalnej strony internetowej,

Czytaj więcej

Tworzenie stron Ruda Śląska

Tworzenie stron internetowych Ruda Śląska Sprawdź ofertę 0 % Profesjonalizmu Poszukujesz profesjonalnej firmy wykonującej strony internetowej? Dobrze trafiłeś! Od ponad 5 lat zajmujemy się tworzeniem

Czytaj więcej

Tworzenie stron Bełchatów

Tworzenie stron internetowych Bełchatów Sprawdź ofertę 0 % Profesjonalizmu Czy marzysz o profesjonalnej stronie internetowej, która przyciągnie uwagę klientów i pomoże Ci osiągnąć sukces w

Czytaj więcej

Tworzenie stron Bytom

Tworzenie stron internetowych Bytom Sprawdź ofertę 0 % Profesjonalizmu Od ponad 5 lat zajmujemy się kompleksowym tworzeniem stron internetowych dla klientów z Bytomia i okolic.

Czytaj więcej

Tworzenie stron Piaseczno

Tworzenie stron internetowych Piaseczno Sprawdź ofertę 0 % Profesjonalizmu W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, mocna obecność w Internecie jest kluczowa dla każdej firmy, niezależnie od

Czytaj więcej

Tworzenie stron Zamość

Tworzenie stron internetowych Zamość Sprawdź ofertę 0 % Profesjonalizmu Wybierz nas Responsywne strony internetowe to nasza specjalność. Od lat zajmujemy się tworzeniem stron w Zamościu

Czytaj więcej
Zadzwoń