Enhanced Ecommerce

Enhanced Ecommerce to potężne narzędzie wykorzystywane w marketingu internetowym. Umożliwia za pomocą Google Analytics niezwykle szczegółową i dokładną analizę danych zakupowych, a także wszelkich zachowań użytkowników sklepów internetowych.

Narzędzie umożliwia właścicielom sklepów internetowych monitorowanie stron produktów, tworzenie wykresów mówiących o liczbie i wartości zamówień, obejrzenie które produkty są kupowane i czy użytkownicy wybierają dodatkowe opcje takie jak kolory czy rozmiar.

Użyteczny raport Enhanced Ecommerce widoczny w Google Analytics pomaga właścicielom sklepów internetowych określić problemy, pobudzać aktywność i zwiększać zyski, poprzez zmiany w stronie internetowej, oferty i wielu innych czynników.

Właścicielom sklepów internetowych poleca się aktywować Enhanced Ecommerce, aby w pełni wykorzystać wszystkie oferowane przez narzędzie możliwości.

Podsumowując, Enhanced Ecommerce to potężne narzędzie, które umożliwia sklepom internetowym za pomocą Google Analytics szczegółowe analizowanie danych zakupowych oraz zachowań użytkowników, pozwalając im zwiększyć sprzedaż i zyski.

Benedict Gareth
Benedict Gareth

Lorem ipsum consectetur amet sit comeneer ilremsolme dolc.

Share this article:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Subscribe to our newsletter

Przeczytaj pozostałe artykuły

Zadzwoń